Alternativní medicína, zdravý životní styl, ezoterika

Alternativní medicína

TENTO NESKUTEČNÝ RECEPT SE ŠÍŘÍ RYCHLOSTÍ SVĚTLA. ZAHOJTE SVÉ KLOUBY A ZREGENERUJTE KOSTI

Příčiny problémů s klouby: Nejčastěji jsou postiženy právě kyčelní klouby a kolena, protože ty jsou během chůze zodpovědné za nošení až 80% naší hmotnosti.

 
 

8 TIPŮ PROTI ZÁCPĚ

Zácpa je jedním z intimních problémů, o kterých se ve společnosti moc nemluví. Přesto je to ale časté onemocnění, které nejednou potrápilo každého z nás. Přinášíme vám domácí tipy, jak si od zácpy ulevit a nemuset sáhnout po projímadlu z lékárny.

 
 

FARMACEUT V DŮCHODU : „ SVĚT MUSÍ ZNÁT PRAVDU, JAK ZÁSADITÁ VODA ZABÍJÍ RAKOVINU „ – TAKTO SI JI PŘIPRAVÍTE

Rakovina jako nejsmrtelnější choroba současnosti a ohrožuje každého z nás. Možná jste se už i vy doslechli o faktu, že tato hrozná nemoc nedokáže přežít v zásaditém prostředí.

 
 

TENTO PERFEKTNÍ TRIK DOKÁŽE ZÁZRAKY VE VAŠICH ÚSTECH ! VYLEČTE SI NAVŽDY PARODONTÓZU

Dobrou zprávou je, že paradentóza se dá léčit, pokud máte správný lék, jehož užívání vhodně načasujete. Takto můžete zabránit dalším zdravotním problémům, včetně vypadaní všech zubů.

 
 

LÉČBA NAŠÍ SLINIVKY, SLEZINY A ŽALUDKU, NAŠÍ NELÁSKY, BOJE A NECHUTÍ PŘIJÍMAT KROK ZA KROKEM – 3. KROK

Základním z párových orgánů slinivky, sleziny a žaludku, prvku Země, období pozdního léta, je slinivka.

 

 
 

LÉČBA NAŠÍ SLINIVKY, SLEZINY A ŽALUDKU, NAŠÍ NELÁSKY, BOJE A NECHUTÍ PŘIJÍMAT KROK ZA KROKEM – 1. KROK

Slinivka je orgán lásky.
Ukazuje, jak umíme lásku brát i přijímat.
Jak milujeme sebe a druhé.
Jak máme lásku dávanou a přijímanou v rovnováze.

 
 

10 POTRAVIN, KTERÉ ZARUČENĚ POSÍLÍ VÁŠ IMUNITNÍ SYSTÉM

Udržovat svůj imunitní systém plně funkční je velmi důležité nezávisle na ročním období. Tento článek vybírá 10 potravin, které byste měli jíst, pokud chcete nabudit svoji imunitu.

 
 

SVĚT ZACHVÁTILA EPIDEMIE NEDOSTATKU VITAMÍNU D

Po celém moderním světě se šíří epidemie nedostatku vitamínu D, a je to epidemie tak hluboká a závažná, že epidemie prasečí chřipky H1N1 vypadá ve srovnání s tím jako rýma.

 
 

NEROZUMÍM JAK JE TO MOŽNÉ, ALE FUNGUJE TO

Podržte ruce v této poloze a s Vaším tělem to udělá hotové zázraky. Mě to pomohlo.Mudry – jóga prstů, která je vypracovaná do detailů. Ve skutečnosti se jedná o jejich speciální postavení, harmonizující vaše obklopující energie.

 
 

PENTAGRAM V OBLASTI NAŠÍ PSYCHIKY

Pentagram. V řadách alternativců se s tímto pojmem setkáváme již zcela běžně, používá ho spousta metod pro pochopení vlastního těla, ale i pro pochopení vzorců našeho chování. Pentagram vstoupil i do mého života.

 
 

SRPEN – VLÁDNOU NÁM 3 OHŘÍVAČE

V měsíci srpnu nám vládnou „tři ohřívače“. Tento zvláštní pojem vychází z principů čínské medicíny a jejího chápání fungování těla a orgánů.

 
 

10 ZNÁMEK A PROJEVŮ DEHYDRATACE

Bez vody naše tělo nedokáže žít. Tvoří zhruba 60% hmotnosti lidského těla a závisí na ní správn fungování všech orgánových systémů. Proto jsou projevy dehydratace neboli nedostatku vody v organizmu, poměrně různorodé.

 
 

TEPLÁ VODA S CITRONEM JE VELMI ZDRAVÁ. VÍTE PROČ?

Není žádnou novinkou, že voda s citrónem je velmi zdravá. Celá řada výživových poradců i lékařů se na tom shodne. Voda s citronem pomáhá udržet vaše tělo hydratované, zbavuje vás toxinů a dodává celou řadu užitečných vitamínů, minerálů a dalších zdraví prospěšných látek.

 
 

JAK FUNGUJÍ NAŠE BIOLOGICKÉ HODINY ?

Vnitřní biologické hodiny každého člověka je zatím zahaleno mlhou tajemství. Shrnují v přehledu děje, které se v našem těle v denní i noční dobu neustále opakovaně odehrávají s pravidelným střídáním.

 
 

TAJEMNÁ SÍLA MASÁŽÍ

Ve východním lékařství a především v Číně jsou masáže a jejich konkrétní typy a postupy hotovým vědeckým oborem. Jsou propracované do nejmenšího detailu a píší se o nich tlusté knihy, které dokazují jejich blahodárný vliv na celý organismus. 
 

 
 

JE VÁŠ LYMFATICKÝ SYSTÉM POMALÝ? POTÉ VYZKOUŠEJTE LYMFATICKÝ DETOX !

O lymfatickém systému se obecně moc nehovoří. Jde však o kritickou část těla. V lidském těle je dvakrát tolik lymfatické tekutiny než krve. Jedná se o síť tkání a orgánů, které z lidského těla odstraňují toxiny, odpadní látky a další nežádoucí látky, které vaše tělo mohou zatěžovat.

 
 

V TĚLE MÁTE LITRY ZADRŽENÉ VODY. TADY JE 6 ZPŮSOBŮ, JAK SE OTOKŮ ZBAVÍTE

Zadržiavanie vody a s tým súvisiace opuchy je ochorenie, pri ktorom sa v telesných tkanivách a dutinách akumuluje prebytočná voda.
Ide o pomerne častý stav aj počas tehotenstva, kedy zvyknú opúchať nohy, členky a chodidlá. Občas sa to týka aj rúk.

 
 

ZÁZRAČNÉ TŘEŠNĚ PLNÉ ANTIOXIDANTŮ

Kdo by je neměl rád, sladké šťavnaté třešně, jakožto jedno z prvních, ještě jarních ovocí. Ale ani to není tak docela pravdou, neboť dozrávají v tzv. osmi třešňových týdnech, které vyplňují období června až července.

 
 

KOŘEN PAMPELIŠKY JE 100x ÚČINNĚJŠÍ NEŽ CHEMOTERAPIE

Pampeliškový čaj působí na rakovinné buňky, které se po jeho útoku začínají rozpadat do 48 hodin. Tato rostlina má totiž nezanedbatelné množství léčivých vlastností. Co pro to musíte udělat?

 
 

CHRAŇTE SE PŘED ZÁŘENÍM Z MOBILŮ POMOCÍ TÉTO BYLINY

Mobilné telefóny, wifi-ny a ďalšie zdroje mikrovlnného žiarenia nás často vystavujú nebezpečnej úrovni elektromagnetickej radiácie. Toto žiarenie môže poškodzovať naše DNA, zhoršovať imunitu, narúšať hormonálnu rovnováhu a napokon, v niektorých prípadoch, viesť dokonca až k rakovine.

 
 
loading...